Sesja ciążowa

 

Pamiętasz kiedy pierwszy raz w trakcie badania USG usłyszałaś bicie serca Twojego dziecka?

Nieważne, czy pierwszy raz zostaniesz mamą, czy może drugi lub każdy kolejny – to jeden z najpiękniejszych momentów życia kobiety, a dreszcz emocji, który wtedy czuje zostaje z nią do końca życia.

Czas, kiedy maluch rośnie w Twoim ciele, stworzony z wszystkich wspaniałych uczuć łączących Ciebie i Twojego partnera/męża, a potem ogrzewany i karmiony Twoją troską, nadzieją i miłością mija szybko.

Rewelacyjną możliwością utrwalenia tego niezwykłego momentu życia jest sesja ciążowa.

Taka sesja to tylko Twój moment – w kwestii tego, jak miałaby ona wyglądać panuje absolutna dowolność. To jest przede wszystkim Twoje doświadczenie, zarówno fizyczne, jak i duchowe – chcę żebyś na sesji czuła się komfortowo, była piękna i szczęśliwa, jak tylko Ty potrafisz być.

Bez względu na to czy sesja będzie się odbywała w studio czy w plenerze, pomogę Ci w zaplanowaniu koncepcji całej sesji, skompletowaniu rekwizytów czy elementów scenografii.

Do sesji ciążowej możesz zaprosić też męża/partnera lub Twoje dzieci – wzmocni to atmosferę czułości i miłości na fotografiach.

Z drugiej strony zależy mi na tym, by uwiecznić przede wszystkim Ciebie – boginię.

Myślę, że szkoda by było, żeby cokolwiek odciągnęło uwagę od Ciebie i Twojego cudownego stanu, dlatego pomogę Ci odpowiednio zbalansować wszystkie elementy, które chciałabyś zawrzeć na fotografiach.

 

Zapraszam na ciążowe sesje zdjęciowe.

 

 

 

 

Zobacz inne nasze sesje zdjęciowe w Szczecinie: