O autorze

Fotografuję przede wszystkim dlatego, że uwielbiam to robić. Fascynuje mnie cały proces tworzenia. Od chwili kiedy ustalam z moimi klientami koncepcję do momentu, gdy w samotności siadam do komputera i zaczynam obróbkę.Od lat obserwuję świat i ludzi, słucham uważnie tego co do mnie mówią, aby jak najlepiej spełnić ich oczekiwania. Nauczyłam mój aparat utrwalać to, co widzę. Pragnę by moje stop-klatki pokazywały nie tylko powierzchowny obraz, ale też ” to coś ” tak trudne do określenia słowami.

Moją specjalnością są OCZY – wiem, że są zwierciadłem duszy. Przyglądam się im, rozmawiam z modelem, aranżuję fryzurę, makijaż, choć tak naprawdę ciągle czyham na ten jeden ułamek sekundy, w którym objawia się natura człowieka. Z setek zdjęć wybieram kilka takich, które poruszają.

W każdym człowieku znajduję atuty. Często robię sesje dla zapracowanych, zabieganych kobiet, które rzadko o sobie pomyślą. Sama je do zdjęć czeszę i maluję. Chcę, by w moim obiektywie ludzie rozkwitali i żeby zdjęcia, które ode mnie otrzymają, były ich prywatną, rodzinną, a czasem nawet publiczną radością… a może inspiracją do zmian w życiu

4.25 avg. rating (85% score) - 12 votes